وزن سبک و قابلیت برش راحت بوسیله کاتر موجب افزایش کاربرد فوم برد نسبت به کالاهای مشابه در صنعت چاپ و تبلیغات شده است. به عنوان مثال برش تخته شاسی از جنس ام دی اف، نیازمند استفاده از ابزار حرفه ای است در حالی که برش فوم برد به سادگی توسط کاتر دستی صورت می گیرد. همچنین تنوع فوم بردها در جنس روکش، رنگ هسته، ضخامت و ابعاد باعث محبوبیت هر چه بیشتر آن شده است.

در این نوع فوم برد، تصاویر بر روی فوم برد چسبانده می‎شوند و در واقع چاپ عکس در این نوع فوم برد مستقیما روی شاسی انجام نمی‎شود. فوم برد چسب دار دارای ضخامت های ۵ و ۱۰ میلیمتری بوده و در سایزهای A4,A3,۷۰x۵۰, ۱۰۰x۷۰, ۱۴۰x۱۰۰, ۲۰۰x۱۰۰ با چسب دوطرفه ارائه میشود.

توصیه می کنیم از کاتر قلمی برای برش های ساده و مستقیم استفاده کنید. سایر ابزارهای برش دستی مناسب عبارتند از کاتر عادی با تیغه مشکی یا لبه تیتانیوم، تیغ های تک لبه، دستگاه برش تشک و برش های برقی. البته به این نکته توجه داشته باشید که تمیز نگه داشتن تیغه از چسب یا باقی مانده های رنگ بسیار مهمتر از انتخاب ابزار است. لبه کثیف ، کند شده و یا شکسته باعث می شود کاغذ روی فوم پاره شود. استفاده از تکیه گاه نرم ، مانند تشک برش ، زیر فوم برد باعث افزایش عمر تیغه خواهد شد.

بله ، اگر از ابزار صحیح استفاده کنید می توانید فوم برد را به راحتی با روتر برش دهید. یک چاقوی نوسانی باعث برش لبه های تمیز شده و از بره بره شدن لبه های فوم برد ما جلوگیری میکند. اگر فوم برد سنگین تر و ضخیم تر باشد به یک ابزار برش قوی تر نیاز دارد ، یک چاقوی مماس نیز می تواند این کار را انجام دهد.

برای چاپ مستقیم روی فوم برد، باید از یک چاپگر تخت استفاده نمایید.این چاپگرها امکان چاپ دیجیتال مستقیم روی فوم برد را فراهم میکنند. همچنین شما میتوانید از روش چاپ سیلک اسکرین برای چاپ روی فوم بردهای ما استفاده کنید.

فوم بردها برای نمایش دائمی در فضای باز نیستند زیرا در صورت قرار گرفتن در معرض رطوبت یا طولانی شدن نور آفتاب آسیب میبیند. با این حال ، اگر هوا خوب و خشک است ، میتوانید به طور موقت فوم برد را در بیرون نمایش دهید و به آنها هیچ آسیبی نمی رساند. تابلوهای فوم برد را برای شب در نظر بگیرید – حتی یک شبنم کوچک صبحگاهی می تواند به رویه کاغذی فوم برد آسیب برساند مگر آنکه تصویر چاپی روی فوم برد لمینیت شده باشد.

شما میتوانید از طریق یکی از توزیع کنندگان و یا از طریق فروشگاه اینترنتی ما محصولات خود را تهیه فرمایید .

اگر می خواهید نمونه ای از تولیدات ما یا فقط از نوع خاصی از آن را دریافت کنید ، لطفاً در صفحه  درخواست نمونه کار فرم را کامل کرده و ارسال کنید،

چندین نکته در زیر وجود دارد که به شما کمک می کند تا محصولات خود را در بهترین شرایط نگهداری کنید. فوم برد را صاف نگه دارید ، به لبه تکیه ندهید و به صورت عمودی، ایستاده نگه ندارید. فوم بردها را در کارتن اصلی نگه دارید ، در حالی که درب آن بسته است بسته ها را روی پالت نگه دارید تا تحویل کاربر نهایی شود. از نگهداری در فضای خارجی پرهیز کنید. در حالت ایده آل ، در محیط کنترل شده در دمای 20 الی 24 درجه سانتیگراد و در رطوبت نسبی بین 45-50٪ نگهداری شود تا از انبساط و انقباض بیش از حد الیاف کاغذ صفحه جلوگیری شود. تقریباً 24 ساعت اجازه دهید تا با شرایط محیطی محل کار جدید هماهنگ شود. فوم برد را قبل از چاپ مستقیم برش دهید. برای جلوگیری از گرد و غبار و الکتریسیته ساکن ، محل کار را تمیز کرده نگه دارید.

FAQ

پرسش و پاسخ کوتاه

به سوالات متدوال

برای مشاهده پاسخ بر روی سوال کلیک کنید.

هنوز به کمک نیاز دارید؟ به ما یک پیغام بدید !!